Кокони

1600,00
грн.
Кокон - це невеликий, ергономічний, плоский матрацик з м'якими обмежувальними бортиками по всьому периметру заввишки 15 см. Наповнювач матрацика – піна, пружний, сучасний, модифікований матеріал, який рівномірно розподіляє навантаження, завдяки чому малюк почувається затишно та комфортно. Знімний чохол матраца пошитий із мікрофібри. Наповнювач для бортів – силіконізоване волокно.
Бортики можна стягнути спеціальною ниткою, яка вже вшита в кокон і зафіксувати бантом, таким чином можна зменшувати або збільшувати розмір кокона-гніздечка. Тканина чохла - натуральна 100% бавовна поплін.
Прати кокон рекомендується в режимах прання "ручне" або "делікатне", при температурі 30-40 °C. Прання бажане з ополіскувачем або кондиціонером, щоб тканина стала м'якшою і легшою до прасування. Миючі засоби, що містять відбілюючі речовини та хлор, можуть зіпсувати тканину, тому їх застосування, а також хімчистка заборонені! Нижня частина кокона на блискавці, тому кокон легко прати та сушити без наповнювача матраца.

Прасувати кокон необхідно при середній температурі (не більше 110 ° C) без відпарювання. 

Made on
Tilda